Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztuje ślub i wesele w Lublinie (ceny, adresy, porady)

Utworzony przez Goguś, 30 września 2010 r. o 19:13
coś słyszałam o tej Sonatinie, na jakiś forum chyba czytałam o nich, że tacy fajni i profesjonalni, ciekawa jestem, sama planuje ślub za 2 lata więc może warto zacząć już myśleć o jakiejś sali, choć może jeszcze i za wcześnie, sama nie wiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślubna Pracownia Lublin napisał:
Witam Wszystkich:) Wesele to wielkie wydarzenie, za którym stoją niemałe wydatki. Organizując na własną rękę zawsze zaliczy się "wpadkę", niepotrzebnie wyda się pieniądze... Dlatego proponuję skorzystanie z konsultanta ślubnego, który działa na Waszą korzyść, posiada zniżki u podwykonawców i jest profesjonalnie przygotowanym wedding plannerem. Dzięki temu będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie, a stresować jedynie sprawami pozaziemskimi:) a wypracowane zniżki mogą pokryć Nasze wynagrodzenie. Zachęcam do wypełnienia formularza: http://www.slubnapra...#kwestionariusz i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie. Iwona Mikos Ślubna Pracownia Lublin www.slubnapracownia.pl
Organizowaliśmy z mężem wesele na ponad 150 gości i nie zaliczyliśmy żadnej wpadki. Więc nie "zawsze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi by szkoda było kasy na takich konsultantów, to wszystko i tak kupe kasy kosztuje dobrze, że polecacie chociaż dobre lokale, też byłam w Sonatinie i faktycznie, klasa i profeska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta Sonatina dokładnie leży? I jak tam wygląda kwestia zorganizowania wesela na 200 ośób? Czy zmieści się tam tyle ludzi? Bo szukam właśnie teraz takiej sali i chcę się wybrać do tej SOnatiny, ale będę wdzięczna za jakieś Wasze porady i uwagi co do tej sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno tam się zmieści 200 osób i więcej, moi znajomi robili na 250 osób i bez problemu się wszystko udało. Oni po prostu dopasowują się do każdej wielkości wesela indywidualnie, żeby wszystko było ładnie ułożone i wygodnie dla gości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też znam Sonatinę z doświadczenia, więc dorzucę moje trzy gorsze do tematu. Jak wrażenia? Bardzo pozytywne. Do sali nie mam żadnych zarzutów, pytałam później gości jak wychodzili czy coś było może nie tak, ale wszuystko było OK, byli zachwyceni weselem, które nomen omen trwało do 6 nad ranem bo tak się gości dobrze bawii i nie chcieli za bardzo wychodzić : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, że SONATINA ma bardzo atrakcyjne ceny, a w zamian oferuje naprawdę super obsługę w stosunku do tego, jaki ma cennik. Moim zdaniem trzeba tam po prostu samemu pojechać, zobaczyć. Tak najlepiej oceniać, forum to jedno, ale zobaczyć na własne oczy to drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MIAŁAM WESELE W SONATINIE, POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ważna sprawa to koszt wesela. Zapraszam do zapoznania się z porównaniem domów weselnych i tym podobnych podmiotów organizujących wesela w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to fakt, niektórzy mysla , że im z nieba samo wszystko spadnie, albo nie przyłożą się do szukanie, a potem narzekają, na forach faktycznie jest sporo porad, i warto z nich korzystać.   co do Sonatiny przy okazji tylko dodam, że faktycznie to najlepsza sala w okolicach Lubina, nigdy nie słyszałam o żadnych przekrętach, o jakichś krzywych sytuacjach, wszystko na najwyższych poziomie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym nie miała swojego wesela w Sonatinie, to bym pomyślała, że coś za dobre ma opinie. Ale miałam tam swoje wesele, i nie dziwie się, że ludzie tak chwalą, bo wiele jest sal weselnych w Lublinie i pod, które zwyczajnie naciągają i z doświadczeń swoich i moich znajomych wiem, że trudno o dobrą, ładną, profesjonalną i niedrogą salę weselną. Sonatina zdecydowanie wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio świadkowałem u kumpla, wesele było w restauracji w hotelu Luxor i z z tego co wiem, jest to stosunkowo nowy hotel i jak na razie nie narzuca cen z kosmosu, a wesele naprawdę było bardzo udane. Dobre jedzenie, dużo wydań, fajny wystrój. No i pełen szacunek dla obsługi, naprawdę pełen profesjonalizm i zaangażowanie w obsługę imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam ostatnio jakiś ranking sal weselnych, Sonatina była na pierwszy miejscu, tyle pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie był ten ranking? jestem ciekawa jak wypadły inny sale, Sonatina na pierwszy, spoko, a jaka sala na drugim miejscu? teraz będę szukać i chciałabym poznać chociaż te 3 pierwsze miejsca, a do Sonatiny w takim razie już dzwonię skoro ma miejsce namber łan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Ludzie narzekają na cen, a w pewnej mierz sami sobie mogą być winni. Często są niemili dla właścicieli sal, żądają nie wiadomo czego itp. W ten sposób nigdy nie dostaną żadnych rabatów. Mi np. świetnie dogadało się z salą weselą Sonatina. Wspaniali ludzie tam pracują i udało mi się zrobić świetne wesele za sensowne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje? Tyle, na ile się zgodzisz. Proste. Każda sala ma swój cennik i swój prestiż.   Jak ktoś szuka czegoś nowego to polecam zajrzeć do sali balowej w hotelu Agit, mają piękną balową salę w stylu glamour
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonatina moim zdaniem robi najlepsze wesela w Lublinie, wiele moich znajomych ma takie zdanie o tej sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mareczkowadama - tutaj muszę się z Tobą zgodzić   W Sonatinie byłam aż 3 razy i za każdym razem to były naprawdę świertne weselna, w tym jedno to było mojej siostry więc była przy przygotowaniach, negocjacjach. Z ludźmi z Sonatiny rozmawiało się naprawdę dobrze, poza tym nie zdzierają kasy, tylko mają bardzo dobre ceny, a wystrój bajkowy i jedzenie pyszne i ogólnie na plus wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre ceny sali weselnej w Lublinie ma Hotel Agit. Poza tym ich sala balowa jest jedną z najpiękniejszych na Lubelszczyźnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz więcej widzę ciekawych sal weselnych nam się robi na naszej kochanej Lubelszczyźnie! i bardzo dobrze. Ja jak brałam ślub w Sonatinie akurat to chyba nie było aż tyle, ale nie żałuje że wybralam sonatinę bo to naprawdę porządny lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...